Японські фасади TORAY

TORAY Industries - японська корпорація, яка займається виробництвом вуглепластику (карбону) і розробляє надміцні покриття з 1926 року. Скло всіх айфонів покрите захисним прозорим покриттям з матеріалів TORAY.

Компанія також виробляє будівельні панелі.
Об'єднавши колосальні технічні ресурси, TORAY створили найсучасніші панелі з функцією самоочищення. Інженери компанії розробили унікальне прозоре гібридне F-покриття з трьома захисними властивостями: самоочищення фасадної панелі від бруду і пилу, захист від ультрафіолетового випромінювання, захист від механічних пошкоджень подряпин і піску.

Фіброцементні фасадні панелі TORAY настільки міцні, що готові витримати екстремальні навантаження, можливі при землетрусах. У гібридному захисному шарі панелі присутні фотокаталізатори, завдяки цьому панелі виконують функцію подібну листю дерев – розщеплюють молекули CO2 на кисень і вуглець. Тобто фасад однієї будівлі з панелями TORAY може замінити гай дерев.

Японські панелі повністю виправдовують свою ціну - вони не потребують обслуговування десятки років після монтажу, не вигоряють і не змінюють колір під дією сонячного УФ випромінювання.

Переваги японських фасадних панелей TORAY

Міцні та довговічні
В основі панелі фіброцементна плита товщиною 16 мм, без порожнин і пор. Ця плита щільніша аналогічних японських плит. Гібридне покриття захищає колір від вигорання і лущення.
Ефективні
Японські фасади Торай встановлюються за принципом вентильованого фасаду. На обрешітку. На каркасні будинки та будинки з SIP панелей монтаж відбувається прямо на стіну, за допомогою спеціальних широких кляймерів, що забезпечують вентиляційний люз. Вентильований фасад створює циркуляцію повітря між утеплювачем і японської фасадною панеллю. Утеплювач завжди залишаеться сухим, а значить, ефективним.
Оригінальні текстури
Японські фасади, як правило, мають глибоко виражені текстури. Ваш фасад буде відрізнятися від гладких плит, які звичні. Хоча у 2020 році з'явилися і гладкі фактури "під бетон".
Абсолютно екологічні та погодостійкі
Не містять шкідливих речовин і канцерогенів. В якості фібри в панелях TORAY використовується поліпропіленове армуюче волокно в невеликому процентному співвідношенні до основного складу. Інші виробники японських панелей використовують висушену деревну фракцію у вигляді стружки або целюлози, з відсотковим вмістом – до 30-40%. Звичайно, такий великий вміст деревини в панелі зменшує її собівартість, проте негативно позначається на якості. Такі панелі можуть набухати або розшаровуватися при попаданні води, слабо стійкі до замерзання і відтаювання, до вітрових навантажень. Тому інші виробники забороняють використовувати панелі близько до сирої землі та висувають ряд вимог до фасаду для нормального функціонування.
У панелей TORAY відсутні перераховані вище недоліки.
Японські панелі сейсмостійкі
Плити були розроблені для сейсмонебезпечної Японії, а також відмінно показали себе в Україні. Завдяки міцним міжмолекулярним зв'язкам, панель TORAY витримує вібраційні навантаження як при кляймерному, так і при наскрізному кріпленні. У місцях кріплення не утворюються сколи та тріщини. При усадці будівлі панелі також залишаються неушкодженими завдяки "плаваючій" схемі кляймерного кріплення і міцності самої панелі. Панелі легко демонтуються при ремонті або заміні.
Негорючі
Негорючі панелі - клас НГ. У нас діє абсолютно конкретний ДЕСТ 30244-94, який рекламентує горючість матеріалів. І ніякі пластики, навіть дуже сучасні, не можуть бути негорючими. Уважно перевіряйте клас горючості, вимагайте протоколи випробувань матеріалів.
Міцні та тверді
На відміну від багатьох інших матеріалів, в тому числі з фіброцементу, японські панелі Торай мають нанокерамічне покриття. Це покриття захищає поверхневий шар панелі від ударів, частинок пилу і піску, інших механічних пошкоджень.

Технічні характеристики японських фасадів TORAY

- товщина панелі: 16 мм
- розмір панелі: 455 * 3030 мм
- вага однієї панелі: 26 кг
- площа однієї панелі 1,38м2
- вага 1м2 панелі: 18,85 кг
- група горючості: НГ (негорюча)
- коефіцієнт звукопоглинання 40 дБ
- коефіцієнт теплопровідності 0,12 кВт / м*К
- морозостійкість: понад 150 циклів

Монтаж японських фасадів Торай

Фасадні панелі TORAY монтують на металеву підсистему. Залежно від міцності стін, матеріалу з якого споруджено будинок, а також його висоти, підбирають відповідний за розміром анкер. Металевий каркас виготовляють з оцинкованої сталі або алюмінієвого профілю. При збірці двоконтурної металевої підсистеми на стіни будівлі за допомогою анкерів монтуються кронштейни, до яких кріпляться горизонтальні металеві профілі.
Потім встановлюється утеплювач з гідроізоляційною мембраною. Після цього монтують вертикальні профілі. При одноконтурній схемі підсистеми – монтують відразу вертикальний профіль на кронштейн.

Виконувати монтаж фасадних панелей TORAY можна в будь-яку пору року. Перед початком монтажу на нижню частину фасадної системи встановлюється нижній відлив, а потім стартова планка. У стартовій планці є отвори для відводу води, яка накопичується в жолобі стартового профілю.

Панелі TORAY кріпляться на стартову планку. Для монтажу панелей використовують приховані кріплення - кляймери з нижніми та верхніми фіксувальними елементами. Кляймери кріпляться до підсистеми на відстані 40 см один від одного за допомогою саморізів. При установці фасадних панелей TORAY нема потреби у свердлінні сайдингу. На верхньому торці нижньої панелі є виступ по всій довжині, який щільно стикується з відповідною частиною верхньої панелі у вигляді канавки з ущільнювачем. Вертикальні шви заповнюються спеціальним герметиком під колір сайдингу. За допомогою такого з'єднання, забезпечується герметичність зовнішньої частини навісного фасаду, проникнення дощової води всередину фасаду стає неможливим.

Купити японські фасади в Києві та в Україні

Компанія KMD ексклюзивно представляє інтереси компанії Торай в Україні. Купити панелі TORAY можна як зі складу в Києві, так і під замовлення. Терміни поставки японського сайдингу залежать від текстури. Позиції зі складу доставляємо своїм транспортом або перевізниками по Україні. Позиції під замовлення прибувають в Україну протягом 2-3х місяців. Зазвичай, цього часу достатньо, щоб підготувати підконструкцію на фасаді та виконати утеплення.
Формуємо дилерську мережу по Україні. Наша мета - надати замовнику можливість покупки японського фасаду зі складу в Дніпрі, Одесі, Львові, Харкові та інших містах.
ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЛІДІЇ ЗАРАЗ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

СИСТЕМИ КРІПЛЕННЯ ФАСАДІВ І СКЛІННЯ KMD

ЦЕНТР КОМПЛЕКТАЦІЇ ФАСАДІВ — ЛІДЕР НА РИНКУ СУЧАСНИХ ФАСАДНИХ СИСТЕМ УКРАЇНИ

© 2017–2020, KMD FAСADE SOLUTIONS
Фасадні системи: системи фасадного скління, системи кріплення вентильованих фасадів
made by
EN