ТЕХНОЛОГІЯ МОНТАЖУ Фіброцементних панелей KMEW

Монтаж японських фіброцементних панелей здійснюється за принципом вентильованого фасаду. Монтаж може здійснюватися в будь-який час року в зв'язку з відсутністю мокрих процесів.

У зв'язку з невеликою вагою, в порівнянні з іншими фасадними матеріалами, фіброцементні панелі можуть використовуватися в обробці стін, виконаних з абсолютно будь-яких матеріалів. Це можуть бути і каркасні будинки, і будинки з газобетону, цегли, керамічних блоків і т.д.
Монтаж фіброцементних панелей здійснюється як на дерев'яну, так і металеву підсистему в залежності від індивідуальних переваг клієнта.

Основні етапи МОНТАЖУ

Ознайомтеся з відеоінструкцією перш, ніж перейдете до кроків.
Підготовка дерев'яної або металевої обрешітки.
В процесі монтажу на металеву оцинковану підсистему кріпиться Г-подібний кронштейн, на який в подальшому за допомогою грибків кріпиться утеплювач та вітробар'єр.
Наступним етапом поверх утеплювача монтується вітробар'єр для більш ефективного відведення вологи. І монтуються вертикальні напрямні.
На наступному етапі здійснюється монтаж відливу і стартової планки на вертикальні напрямні.
Після монтажу стартової планки починається монтаж безпосередньо панелей та їх закріплення за допомогою спеціальних прихованих кріплень (клямерів). У результаті чого, кріплення панелей приховане, без засвердлювання панелей.
Оформлення кутів і віконних укосів може виконуватися за допомогою спеціально гнутого і пофарбованого в колір металу або безпосередньо з панелі з підрізом. Можна також використовувати оригінальні кутові елементи.
Після закінчення монтажу для різних типів панелей виконується заповнення вертикальних швів спеціальним герметиком.
Більш докладну інструкцію з монтажу на дерев'яні та металеві підсистеми, а також серії Серадір V можна запросити у консультанта KMD.UA.
ТЕЛЕФОНУЙТЕ ОЛЬЗІ ЗАРАЗ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

СИСТЕМИ КРІПЛЕННЯ ФАСАДІВ І СКЛІННЯ KMD

ЦЕНТР КОМПЛЕКТАЦІЇ ФАСАДІВ — ЛІДЕР НА РИНКУ СУЧАСНИХ ФАСАДНИХ СИСТЕМ УКРАЇНИ

© 2017–2020, KMD FAСADE SOLUTIONS
Фасадні системи: системи фасадного скління, системи кріплення вентильованих фасадів
made by
EN