ЯПОНСЬКІ Фіброцементні панелі KMEW

Японські матеріали завжди відрізнялися високою якістю. Фіброцементні фасадні панелі KMEW зібрали в собі всі останні технології у виробництві облицювальних матеріалів для малоповерхового будівництва.

Компанія KMEW входить в концерн Panasonic Matsushita і є лідером з виробництва фіброцементних фасадних панелей в Японії. На сьогоднішній день фіброцементні панелі KMEW є в Японії найпопулярнішим матеріалом для облицювання будинку. Продаються у всьому світі.

ПЕРЕВАГИ ПАНЕЛЕЙ KMEW

Високотехнологічні та довговічні
Надщільний фіброцемент проходить автоклавування, що підвищує його стійкість. Панель KMEW складається з декількох шарів, в основі — фіброцемент, тильна сторона покрита захисним шаром. Колір і текстура захищені різними видами фінішних покриттів. Від неорганічної надміцної фарби до тонкого керамічного шару, який взагалі не пропускає УФ промені до шару фарбування.
Ефективні
Панелі монтуються на підсистему (обрешітку) таким чином, що між утеплювачем і облицюванням залишається вентиляційний зазор — технологія НВФ. Облицювання будинку за технологією навісного вентильованого фасаду є найбільш енергоефективним.
Шумоізолюючі
Японська фіброцементна панель складається з декількох шарів з різною щільністю. Сама основа має порожнини та пори, а товщина панелі 14-18 мм. За рахунок цього, суттєво гасить звукову хвилю і забезпечує відмінну звукоізоляцію.
Сотні варіантів покриттів і текстур
Панелі KMEW мають кілька видів нанопокриття. Самоочисне фотокерамічне покриття — розщеплює пил і бруд під впливом сонячних УФ променів. Гідрофобне керамічне покриття відштовхує краплі води, змушує їх збиратися в кульки й змивати бруд. Всі покриття надміцні, тому не вимагають ремонту багато років.
Абсолютно екологічні
До складу цього фіброцементу не входять ніякі канцерогенні та інші шкідливі речовини. Більш того, панелі з покриттям «Фотокераміка» розщеплюють бруд і виробляють кисень! Один будинок, облицьований японськими панелями з фотокерамічним покриттям, перероблює кисню стільки ж, скільки 25 (двадцять п'ять) тополь.
Сейсмостійкі
Розроблені спеціально для сейсмічно нестійкою зони. Під час землетрусу на стіни будівлі, що обліцовані легкими фіброцементними панелями, діють менші навантаження, ніж при облицюванні важкими матеріалами. За даними дослідження Токійського університету, під час сильного землетрусу в Кобе в 1995 році близько 86% будівель, що були облицьованні фіброцементними панелями, не отримали ушкоджень, а всього 14% отримали тріщини і випадання облицювання.
Негорючі
Тут все просто. Або Ваш будинок може згоріти від полум'я ззовні, або не може. На жаль, існує велика кількість «фасадних» матеріалів, які горять. І є люди, які їх купують. Для мене це нонсенс. Фасад однозначно горіти не повинен. Японські фіброцементні панелі негорючі, вони не горять, не плавляться і не виділяють дим.
Міцні та тверді
Панель міцна і стійка, як до ударів, так і до механіки. Керамічне покриття захищає поверхню від подряпин. У тому числі від зносу під дією частинок піску та пилу. При цьому, на дотик панель приємна та добротна.
Вигідні
Ціна від 31 долара за метр квадратний порівнянна з термічним дівером, якісним керамогранітом і нижче багатьох клінкерів, ламінатів, штучних панелей і т.д. З огляду на що, панелі самоочищуються і не вимагають взагалі ніякого догляду протягом десятків років, підсумкова вартість вентильованого фасаду з таких високотехнологічних матеріалів може бути дешевше навіть ніж мокрі штукатурні системи.

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА Фіброцементних панелей KMEW

Японські фасадні панелі KMEW виробляють з високоякісного цементу з кварцовим наповнювачем, в якості армуючого матеріалу додають фібру.
Склад суміші та пропорції сировини створювалися протягом багатьох років і є інтелектуальною власністю компанії KMEW (Кей Ем Ю) так само, як і зовнішні покриття плит. Процес перемішування є ключовим для технологічності вироба. У спеціальних змішувачах досягається повна гомогенність пульпи. Після чого, вона надходить на формування.

Формування панелей здійснюється методом екструзії, за унікальною інноваційною технологією. Напівфабрикати сушать в автоклавах при температурі 160 °С - 170 °С. Тиск 6-7 атм. не дає матеріалу спучуватися при запіканні. Автоклавування в сукупності з рекуперацією повністю виключає можливість зміни геометричної форми вироба або появи на його поверхні раковин, тріщин і деформацій.

В результаті матеріал отримує голчасто-кристалічну структуру поверхні, яка істотно збільшує міцність готового виробу, робить фіброцементні фасадні плити менш схильними до біологічних і хімічних впливів.
ТЕЛЕФОНУЙТЕ ОЛЬЗІ ЗАРАЗ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

СИСТЕМИ КРІПЛЕННЯ ФАСАДІВ І СКЛІННЯ KMD

ЦЕНТР КОМПЛЕКТАЦІЇ ФАСАДІВ — ЛІДЕР НА РИНКУ СУЧАСНИХ ФАСАДНИХ СИСТЕМ УКРАЇНИ

© 2017–2020, KMD FAСADE SOLUTIONS
Фасадні системи: системи фасадного скління, системи кріплення вентильованих фасадів
made by
EN