Фіброцементні плити SWISSPEARL

Фіброцементні плити Swisspearl — матеріал еталонної якості. Виробляється в Швейцарії й Австрії вже більше 125 років, і виробник не має наміру переносити виробництво в країни, що розвиваються. Матеріал був власне винайдений в Aвстрії і вперше вироблений і застосований в Швейцарії. Це відмінна ориґінальна якість підтверджена роками і досвідом. На відміну від деяких вітчизняних аналогів він екологічний і безазбестовий. За якість поверхні та стійкість кольору відповідає дослідний центр Swisspearl.

Кольорова палітра представлена різними колекціями. Увага приділяється натуральністі і особливостям текстури фіброцемента. Під замовлення можливе виконання також custom color для різних колекцій.

З огляду на недоліки облицювальних матеріалів, як для дахів так і фасадів, австрійський інженер Людвіг Гачек винайшов і розробив спосіб створення надійних і міцних плит для облицювальних і покрівельних робіт легким по вазі матеріалом. В процесі виготовлення плит з цементу, він запропонував додавати сполучні фіброволокна. За рахунок такого доопрацювання матеріал став більш стійким на вигин і зберігаючи чудові вогнетривкі властивості. Таким чином, було отримано матеріал, відомий сьогодні як фіброцемент.

Технології не стоять на місці. За останні більш ніж 125 років з'явилися нові технологічні розробки, були отримані міцні синтетичні матеріали і стійкі барвники, що стало основою для подальшого вдосконалення фіброцемента.

Швейцарська компанія з виробництва панелей Swisspearl сконцентрувала у своїй продукції всі найсучасніші технологічні розробки і в даний час є лідером з виробництва фіброцементних панелей.

Виробництво фіброцементних плит здійснюється на виробничих потужностях компанії Swisspearl з додаванням до цементу целюлози, фіброволокна, зв'язуючих додатків і барвників.

Фасадні фіброцементні плити є довговічними і легкими. Такі панелі мають значну міцність і чудовий естетичний вигляд. Колір плит не вигоряє в часі експлуатації. Фіброцементні плити мають виняткову вогнестійкість і стійкість до зовнішніх атмосферних впливів: до абразивної дії пилу, впливу сонячного світла, до екстремально високих і низьких температур, а також до опадів.

ДЛЯ ЧОГО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ фіброцементні ФАСАДНІ ПЛИТИ

Фіброцементні фасадні плити застосовуються для обробки зовнішніх фасадів будівель заввишки різної висити. Вони також з успіхом використовуються для оздоблення інтер'єрів і є чудовим покрівельним матеріалом. За рахунок того, що фіброцементна плита вогнестійка, вона знайшла застосування для облицювання об'єктів з високим рівнем пожежної небезпеки.

З огляду на особливість фіброцементних панелей перешкоджати накопиченню статичної електрики, їх встановлюють на об'єктах, на яких передбачається використання комп'ютерів та іншого електронного обладнання.

Фасадні фіброцементні панелі Swisspearl мають товщину 8 мм і 12 мм і розміри макс. 3050 * 1250 та 2500 * 1250 мм (після калібрування країв). Панелі мають різне покриття, фактуру і колір.

Незважаючи на свою виняткову міцність, фіброцементні панелі відносно легкі і можуть бути встановлені без особливих зусиль. Для їх встановлення (кріплення) використовуються переважно заклепки і шурупи (в залежності від підконструкції) або приховане кріплення. Вид кріплення може бути видимий, прихований, а також внахлест. Плити можуть кріпитись у видимий, прихований або з напуском спосіб.
ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЛІДІЇ ЗАРАЗ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

СИСТЕМИ КРІПЛЕННЯ ФАСАДІВ І СКЛІННЯ KMD

ЦЕНТР КОМПЛЕКТАЦІЇ ФАСАДІВ — ЛІДЕР НА РИНКУ СУЧАСНИХ ФАСАДНИХ СИСТЕМ УКРАЇНИ

© 2017–2020, KMD FAСADE SOLUTIONS
Фасадні системи: системи фасадного скління, системи кріплення вентильованих фасадів
made by
EN