Фіброцементні плити SWISSPEARL

Фіброцементні плити Swisspearl — матеріал еталонної якості. Виробляється в Швейцарії й Австрії вже більше 100 років, і виробник не має наміру переносити виробництво в країни, що розвиваються. На відміну від вітчизняних аналогів він екологічний і безазбестовий. За якість поверхні та стійкість кольору відповідає дослідний центр Swisspearl, за площею його можно порівняти з площею виробництва.

Кольорова палітра представлена сімома колекціями, упор зроблений на натуральність і красу фіброцемента. Під замовлення можливе виконання custom color для практично будь-якої колекції.

Після того як будівля зведена, виникає необхідність в обробці фасадів штукатуркою, в облицюванні фасадів обробною цеглиною, сайдингом або фасадними плитами. Штукатурка є не дуже надійним матеріалом і відносно швидко руйнується під впливом факторів зовнішнього середовища. Облицювальні плити більш стійкі до зовнішніх впливів. Вони виготовляються з цементу, полімерів та інших матеріалів, але можуть деформуватися під дією перепадів температур, колір їх з часом стає бляклим. Цементні облицювальні панелі міцні, але крихкі.

З огляду на недоліки облицювальних матеріалів, як для фасадів, так і для інтер'єрів, австрійський інженер Людвіг Гачек придумав спосіб створення надійних і міцних плит для облицювальних і покрівельних робіт. В процесі виготовлення плит з цементу, він запропонував додавати сполучні фіброволокна. За рахунок такого доопрацювання матеріал став більш стійкий до напруги на вигин і отримав чудові вогнетривкі властивості. Таким чином, було отримано матеріал, відомий сьогодні як фіброцемент.

Технології не стоять на місці. За останні більш ніж 100 років з'явилися нові технологічні розробки, були отримані міцні синтетичні матеріали і стійкі барвники, що стало основою для подальшого вдосконалення фіброцемента.

Швейцарська компанія з виробництва панелей Swisspearl сконцентрувала у своїй продукції всі найсучасніші технологічні розробки і в даний час є лідером з виробництва фіброцементних панелей.

Виробництво фіброцементних плит здійснюється на виробничих потужностях компанії Swisspearl з додаванням до цементу целюлози, фіброволокна, зв'язуючих додатків і барвників.

Фасадні фіброцементні плити є довговічними, легкими і тонкими. Такі панелі мають значну міцність і чудовий естетичний вигляд. Колір плит не вигоряє з часом. Фіброцементний сайдинг має виняткову пожежостійкість і стійкість до зовнішніх атмосферних впливів: до абразивної дії пилу, впливу сонячного світла, до екстремально високих і низьких температур, а також до впливу опадів.

ДЛЯ ЧОГО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ фіброцементні ФАСАДНІ ПЛИТИ

Фіброцементні фасадні плити застосовуються для обробки зовнішніх фасадів будівель заввишки до 75 метрів. Вони також з успіхом використовуються для оздоблення інтер'єрів і є чудовим покрівельним матеріалом. За рахунок того, що фіброцементна плита вогнестійка, вона знайшла застосування для облицювання об'єктів з високим рівнем пожежної небезпеки.

З огляду на особливість фіброцементних панелей перешкоджати накопиченню статичної електрики, їх встановлюють на об'єктах, на яких передбачається використання комп'ютерів та іншого електронного обладнання.

Фіброцементні панелі Swisspearl мають товщину від 8 до 12 мм і розміри 3050 * 1250 та 2500 * 1250 мм. Панелі мають різну фактуру і колір.

Незважаючи на свою виняткову міцність, фіброцементні панелі відносно легкі і можуть бути встановлені без особливих зусиль. Для їх установки використовуються спеціальні кріплення, заклепки і шурупи. Вид кріплення може бути видимий, прихований, а також внахлест.
ТЕЛЕФОНУЙТЕ ОЛЬЗІ ЗАРАЗ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

СИСТЕМИ КРІПЛЕННЯ ФАСАДІВ І СКЛІННЯ KMD

ЦЕНТР КОМПЛЕКТАЦІЇ ФАСАДІВ — ЛІДЕР НА РИНКУ СУЧАСНИХ ФАСАДНИХ СИСТЕМ УКРАЇНИ

© 2017, KMD FAСADE SOLUTIONS

Фасадні системи: системи фасадного скління, системи кріплення вентильованих фасадів
Наверх сторінки


+38 057 702 63 82

koval@vfasad.com.ua